logo-mini

آغاز رقابت مردمی عکس‌های منتخب جشنواره “هشت”

آغاز رقابت مردمی عکس‌های منتخب جشنواره “هشت”

جشنواره هشت

پس از برگزاری نمایشگاه عکس‌ “هشت”، این عکس‌ ها از امروز ۲۸ مرداد مورد قضاوت و داوری مردم قرار می‌گیرند تا تکلیف ۸ عکس منتخب مردمی مشخص شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با روز جهانی عکاسی (۱۹ آگوست/ ۲۸ مرداد) رقابت آثار منتخب جشنواره عکس “هشت” در فضای مجازی آغاز شد.
طی این فرآیند، ۸۰ عکس منتخب داوران در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی جشنواره منتشر می‌ شوند، در طول این مدت عکس‌ هایی که بیشترین توجه کاربران را از طریق کامنت‌ های عکاسانه در اینستاگرام و بیشترین بازدید از طریق تلگرام را داشته باشند، بررسی و ۸ عکس برگزیده از دید مردم معرفی خواهند شد.
به صاحبان هر یک از عکس‌ های برگزیده، مبلغ ۵ میلیون ریال به عنوان کمک‌ هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌ شود.
علاقه‌ مندان برای مشاهده عکس‌ ها می‌ توانند به صفحه جشنواره عکس هشت در اینستاگرام و کانال تلگرامی جشنواره مراجعه کنند
در نخستین جشنواره عکس تلفن همراه 10800  عکس از سوی 1042 عکاس به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. پس از داوری توسط ساعد نیکذات، کیارنگ علائی و محسن زین‌ العابدینی، ۸۰ اثر به عنوان منتخب انتخاب شدند و نفر اول الناز قندفروش شد و صادق ذباخ و امین فائضی رتبه‌ های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. اثر مجید حامد حق‌ دوست نیز شایسته تقدیر شناخته شد.
نخستین جشنواره عکس تلفن همراه “هشت” با موضوع فرهنگ زیارت از سری برنامه‌ های پانزدهمین جشنواره بین‌ المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) است که توسط موسسه نقش رویای بهشت برگزار می‌ شود.


Leave a Comment